Zapytaj o wycenę

Kompleksowa obsługa Kontrahenta

Solidność

Przewidywalne koszty

Oszczędność

Doświadczenie w branży

Doświadczenie

Ogrzewanie.Tech

Kompleksowe Instalacje Grzewcze - OZE

 

Firma Ogrzewanie.tech to firma zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie techniki grzewczej opartej na OZE (odnawialne źródła energii).

 

Firma specjalizuje się w projektowaniu, montażu, serwisie oraz modernizacji systemów grzewczych na źródła ekologiczne - głównie pomp ciepła powietrze woda.

 

Firma stawia na profesjonalizm, jakość i niezawodność swoich usług, a także na edukację klientów w zakresie ekologicznych i oszczędnych rozwiązań grzewczych opartych na OZE.

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i rzetelnie zachowując najwyższy poziom usług.

 

Posiadamy wykwalifikowany personel oraz nowoczesny sprzęt w doskonałej kondycji technicznej, dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów.

 

Przy każdej inwestycji służymy również profesjonalnym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań.

 

Wszystkie instalacje realizujemy na bazie materiałów renomowanych firm z wszelkimi niezbędnymi deklaracje zgodności oraz certyfikatami.

 

Zapraszamy do Współpracy

Dlaczego warto nas wybrać ?

Indywidualne podejście
do Klienta

Rzetelność
i punktualność

Doświadczenie

Najwyższa jakość

Formularz do wyliczenia mocy PC

Przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę instalacji lub długotrwałej współpracy.

 

Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

 

Posiadamy akredytacje następujących producentów pomp ciepła: 

Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu instalacji pomp ciepła, klimatyzacji, rekuperacji oraz instalacji centralnego ogrzewania.

 

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy szukają wydajnych, niezawodnych i energooszczędnych rozwiązań grzewczych oraz klimatyzacyjnych.

 

Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci w doborze najlepszego rozwiązania, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom oraz budżetowi.

 

Zajmujemy się  projektowaniem, montażem, serwisem oraz modernizacją systemów grzewczych opartych na pompach ciepła, klimatyzacji oraz instalacji centralnego ogrzewania.

 

Wykorzystujemy tylko najnowsze technologie oraz wysokiej jakości materiały, aby zapewnić naszym klientom nie tylko oszczędność energii, ale również komfort i bezpieczeństwo. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wybór urządzeń oraz systemów, które pozwalają na ogrzewanie oraz chłodzenie domów, budynków użyteczności publicznej oraz przemysłowych.

Instalacje

Realizacje

 

Dzięki doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom popartym uzyskanymi certyfikatami i szkoleniami gwarantujemy niezawodność i trwałość wykonywanych przez nas instalacji.

 

Stosujemy tylko sprawdzone, markowe materiały i urządzenia, charakteryzujące się wysoką sprawnością eksploatacyjną, niezawodnością i bezpieczeństwem działania.

 

Podczas naszej kompleksowej obsługi, doradzamy naszym Klientom w doborze optymalnych rozwiązań w dziedzinie techniki grzewczej i oferujemy fachową wiedzę oraz niezawodny montaż i serwis. Szczególny nacisk kładziemy na komfort, funkcjonalność i estetykę wykonywanych instalacji.

 

Staramy się aby nasze instalacje zapewniały niskie koszty eksploatacji i były przyjazne dla środowiska naturalnego.

Michał Szostek Mi-Ko


ul. Wiejska 126a

44-293 Gaszowice

 

NIP: 6422058829
Regon: 276467971

 

Kontakt: 
+48 500 235 785 -
Pompy ciepła, instalacje hydrauliczne
+48 605 760 433 - Klimatyzacje, instalacje elektryczne
+48 570 505 716 - Rekuperacje, pompy ciepła

@: biuro@ogrzewanie.tech


DOŁĄCZ DO RZETELNYCH FIRM